Forum matka i dziecko : mama, dziecko, choroby niemowlak, ciąża, zdrowie, pielęgnacja - Warunki korzystania

Używając "Forum matka i dziecko : mama, dziecko, choroby niemowlak, ciąża, zdrowie, pielęgnacja" (dalej jako "my", "nasze", "nas", "Forum matka i dziecko : mama, dziecko, choroby niemowlak, ciąża, zdrowie, pielęgnacja", "http://forum.e-szkrab.pl"), zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli na nie się nie zgadzasz, proszę, nie wchodź na "Forum matka i dziecko : mama, dziecko, choroby niemowlak, ciąża, zdrowie, pielęgnacja" ani z niego nie korzystaj. Możemy zmienić te warunki i dołożymy wszelkich starań, by Cię o tym poinformować, lecz w Twoim obowiązku leży regularnie sprawdzanie tych warunki podczas dalszego używania "Forum matka i dziecko : mama, dziecko, choroby niemowlak, ciąża, zdrowie, pielęgnacja".

Nasze forum jest oparte na skrypcie phpBB (dalej jako "oni", "ich", "skrypt phpBB", "www.phpbb.com", "Grupa phpBB"), które jest wydawane pod "Publiczną Licencją" (dalej jako "GPL") i może zostać pobrane z www.phpbb.com. Skrypt phpBB wspomaga tylko dyskusje przez Internet, grupa phpBB nie odpowiada za to co możemy, a czego nie możemy robić. W celu uzyskania więcej informacji o phpBB odwiedź http://www.phpbb.com/.

Zgadzasz się nie publikować obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych lub obrażających mniejszości rasowe, religijne i seksualne materiałów, jak również innych materiałów, które mogą pogwałcać prawo w Twoim kraju, kraju, gdzie "Forum matka i dziecko : mama, dziecko, choroby niemowlak, ciąża, zdrowie, pielęgnacja" jest hostowane lub Prawo Międzynarodowe. W przypadku postępowania niezgodnego z powyższymi zasadami, zostaniesz natychmiastowo i bezapelacyjnie zbanowany, a Twój Dostawca Internetu zostanie przez nas powiadomiony o takim postępowaniu. Adres IP każdego postu jest zapisywany w celu przestrzegania zasad i/lub udowodnienia ich łamania. Zgadzasz się, że administracja "Forum matka i dziecko : mama, dziecko, choroby niemowlak, ciąża, zdrowie, pielęgnacja" ma prawo do usuwania, edycji, przesuwania i zamykania każdego Twojego tematu oraz Twoich postów. Jako użytkownik zgadzasz się na to, by Twoje informacje były zachowane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże ani "Forum matka i dziecko : mama, dziecko, choroby niemowlak, ciąża, zdrowie, pielęgnacja", ani phpBB nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hakerskie prowadzące do pozyskania tych danych.


Wróć do strony logowania

cron